27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 23.12.2014

З величезною радістю та гордістю зустрічають справжні патріоти рідної землі кожне нове видання про свою маленьку Батьківщину.

23 грудня 2014 року відбулася презентація нової краєзнавчої книги Петра Платоновича Михайленка «Видатні постаті Житомира». На заході були присутні Герої України, Герої Радянського Cоюзу, Герої Соціалістичної Праці, герої-визволителі, заслужені працівники культури України та багато інших.

Для автора «видатні постаті» – це ті, хто удостоєний найвищої в країні нагороди з числа уродженців нашого славного міста, тому головна мета видання – зібрати до одного загалу відомості про найбільш відомих, визначних житомирян, які своїми героїчними вчинками, суспільно-корисною діяльністю, творчими здобутками звеличили і прославили Житомир, були справжніми творцями його історії.

З привітальним словом виступила директор бібліотеки, Заслужений працівник культури України Ольга Лепілкіна, яка подякувала всім присутнім за особистий внесок в історію нашого міста, в історію нашої держави.

Герой Соціалістичної Праці, перший секретар райкому компартії, член обласної ради ветеранів Степан Григорович Бойко також подякував Петру Платоновичу за цінне краєзнавче видання та подарував книгу Едуарда Подільського «Сином на своїй землі…», де він являється головним героєм. Книгу від Степана Григоровича отримала і наша бібліотека з дарчим підписом від головного героя у подарунок.

Також на заході прозвучало багато добрих слів на адресу Петра Платоновича та подяка за підготовку і видання книги «Видатні постаті Житомира». Бажаємо автору нових здобутків та попутного вітру у всіх його починаннях.

Детальніше читайте на блозі Творча стежинка.