27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 13.06.2017

13 червня 2017 року в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів відбулася творча зустріч «І з’єдналось з струною життя» з нагоди 85-річного ювілею Житомирської поетеси, публіциста, фольклориста та перекладача Ярослави Павлюк. Я. С. Павлюк – лауреат премій ім. Лесі Українки, Петра Полтави, нагороджена Золотою відзнакою товариства відомої польської поетеси Марії Конопніцької у Варшаві. Зустріч була організована за ініціативи Ірини Першко, директора Польського Дому у Житомирі.

Своїми думками, почуттями щодо творчості пані Ярослави поділилися учасники заходу під час презентації її нової збірки перекладів, оригінальних віршів, пісень «В ім’я правди і доброти», написаних за останні роки, чимало з яких покладено на музику. Читачі бібліотеки мали змогу почути деякі з них у виконанні Лариси Бойко, автора і виконавиці власних пісень, композитора та її дитячого вокального ансамблю Польського дому «Квіти».

Заступник директора з наукової роботи Мозгова Л. А. та завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів Данилевич Т. К.  привітали ювілярку та презентували присутнім на заході колажі та пости з архіву блогу «МІСТО-Онлайн», присвячені Ярославі Степанівні.