12.07.2019
Фото з бібліотабору «Сонечко»
12.07.2019
Бібліотабір Teen Club

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 10.10.2017

За підтримки програми «Бібліоміст» в 2014 році Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна) успішно реалізувався проект «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек», переможцем якого був і Регіональний PR-офіс сучасних бібліотек Житомирщини. 

IREX/Україна  продовжує підтримку та пропонує піар-офісам долучитись до участі у проекті ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні, що виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX/Україна (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Одним з компонентів проекту, є підвищення обізнаності громадян щодо реформи місцевого самоврядування через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ. І з останніми, будуть працювати прес-клуби бібліотек.

10 жовтня 2017 року ментор проекту ПУЛЬС від IREX/Україна Тамара Козицька провела одноденний тренінг для представників бібліотек області.

На тренінгу були присутні  представники Асоціації міст України у Житомирській області: регіональний консультант з правових питань Дяченко Андрій Васильович та регіональний консультант з комунікацій Прокоф’єва Світлана Іванівна.

На тренінгу учасники отримали інформацію про те, як ефективно взаємодіяти з місцевими засобами масової інформації та захопити їхню увагу на високому рівні, залучити нову аудиторію, збільшити охоплення за допомогою нових інструментів, інформувати про процес децентралізації. Тренінгова програма  розрахована на побудову командної роботи всіх членів піар-клубів та запрошених експертів.

Радіопередача «Світоч» (журналіст: Олена Корж)