12.11.2019
II Бібліотечний форум Житомирщини – 2019. Бібліотека: час змін – час дій.
11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 05.02.2015

5 лютого 2015 року бібліотекарі відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів були запрошені взяти участь у батьківських зборах учнів 2-х класів ЗОШ № 6 м. Житомира.

news (415)
Сучасною потребою шкільної діяльності є побудов а навчального процесу у невіддільній співпраці із батьками. Левову частку у закріпленні навчального матеріалу лягає на плечі батьків вдома. Тому надзвичайно важливо з молодшого віку розвивати інтерес до читання, до роботи з книгою, підвищувати інтелектуальний рівень дітей. Значну роль у цьому процесі займає бібліотека для дітей.

news (416)

Бібліотекарі розповіли батькам про важливість книги і читання, ознайомили із новою, цікавою літературою для дітей, яка не тільки розвиває та поглиблює знання маленьких учнів, а й стає поштовхом до розкриття творчого потенціалу дитини.

Сама дитина ніколи не отримає задоволення від читання, якщо поряд не буде мудрих дорослих. Культура спілкування з книгою закладається в сім’ї, коли дитина бачить батьків за книгою, чує, як вони говорять про прочитане, то любов до читання у нього проявляється як необхідність.

news (417)