Відділ обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів | Бібліотека

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


 Країна дитинства

Так називаємо ми свій відділ обслуговування для дошкільників та молодших школярів.
Ця країна багатолюдна і налічує більше 4000 читачів дорослих та малих.

       

Стало традицією сімейне відвідування храму культури. Йдуть до нас не лише за книгою, але й для проведення змістовного, цікавого дозвілля. Свою мету бібліотекарі бачать в тому, щоб створювати у відділі атмосферу радості зустрічі з книгою, підтримувати у дітей інтерес до книги і читання, сприяти розвитку їх творчих здібностей.

Особливо емоційно проходить перше знайомство з бібліотекою під час театралізованих екскурсій по книжковому місту, яку ведуть Вінні-Пух та П’ятачок. А в кімнаті казок на дітей на протязі року чекають нові і нові дитячі творчі виставки, які презентують екскурсоводи Василинка-намистинка та Олівець-малювець.

У нашому відділі зібраний унікальний книжковий фонд: книжки-іграшки, книжки-картинки, енциклопедії, дитяча періодика. Змістовні і барвисті книги різноманітної тематики дозволять нашим читачам відповісти на всі «Чому?». А художня література навчить співпереживати, ділитися добром з іншими, чекати нових пригод. Спеціалізована література з питань виховання і освіти дітей стане у нагоді педагогам та батькам. Для них діє консультаційний пункт «Ключ до успіху» і краєзнавчий театр «Аркадія». 

А щоб наші малюки росли-виростали справжніми патріотами рідної землі ми їх запрошуємо до гуртка «Малий краєзнавець», девізом якого є слова нашого земляка, поета М. Сингаївського:

Хочеш знати рідний край?
Хто зі мною? Вирушай!

Для молодших школярів в читальному залі на допомогу вивченню шкільної програми відкрито «Університет додаткових знань», діє гурток вправного читання «Абсолютний слух» та казковий театр «Дружна компанія».

У відділі діє програма «Партнерство», яка передбачає залучення все більшої кількості небайдужих людей до долі наших дітей, їх майбутнього, щоб виростали вони справжніми читачами, а отже й гарними освіченими людьми.

Ми намагаємось зберігати атмосферу дитинства, добра та любові, поширювати її на родини наших читачів.

 


© Житомирська обласна бібліотека для дітей
Створення сайтів на замовлення у всіх містах України