Видання для дітей середнього шкільного віку | Бібліотека
 
11.03.2020
Презентація книжки «Піратське золото» В’ячеслава Тарасова
11.03.2020
На «Території вільного спілкування: + Kids + Teen + Профі»
200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


   

GEOленок 

Науково-популярний журнал про природу і тварин для сімейного читання. Ви відкриєте
для себе навколишній світ, повний дивних відкриттів, цікавих фактів і всіляких загадок,
а головне — відповідей на них.

   

Жасмин

Захоплива подорож до чарівної країни рукоділля із журналом «Жасмин» стане цікавою для дівчаток. Допоможе досконало освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У цьому виданні на вас чекають цікаві майстер-класи, поради, конкурси і призи.

   

Детское творчество

Пізнавальний журнал для дітей середнього та старшого шкільного віку з творчими майстер-класами. Батькам та вихователям допоможе в організації дозвілля та у розвитку творчих здібностей обдарованих дітей.

   

Професор Крейд

Долучившись до команди професора Крейда — знавця всіх наук — ти переконаєшся: "Бути розумним — це круто!". Адже шлях до знань, якими ти вражатимеш рідних, друзів та вчителів, — радісний і повний власних відкриттів.  Крейд може розповісти про складні наукові поняття та природні явища цікаво, яскраво і просто.

   

Коллекция идей –

журнал для творчих дітей та їх батьків. Разом ви зможете вирізати, клеїти, малювати, ліпити і тренувати не тільки увагу, але й пам’ять. Отримайте радість спілкування в сім’ї!

   

Детская энциклопедия

«Дитяча енциклопедія» — ілюстрований тематичний журнал для дітей та підлітків — це відповідь на будь-яке питання. Журнал виконаний у жанрі довідника-енциклопедії (від А до Я) і містить унікальні відомості з різних галузей знань.

   

 

Шкільний журнал

Це унікальний проект для школярів, вчителів та батьків. Містить пізнавальну, освітню, виховну та розважальну інформацію, яка спрямована на розвиток дитячої творчості, цікавинки з історії, літератури, астрономії. Коло читачів та позаштатних авторів постійно збільшується. "ШЖ" — це краще видання для шкіл та бібліотек.

   

 

Школа волшебниц 

Це не просто школа! Це школа магії! Та й який дівчинці не сподобаються цікаві уроки, які, до того ж, ведуть самі дівчата з Клубу Вінкс! Якщо ти скористаєшся порадами журналу, то навчишся багатьом секретам чарівництва фей.

   
 

Колосок

Єдиний в Україні науково-популярний природничий журнал для дітей.  У ньому ви знайдете зерна знань з різних галузей природознавства. На сторінках журналу — історія винаходів і розповіді про знаменитих , головоломки й логічні задачі. Ви дізнаєтеся про найбільші космічні тіла й найдрібніші живі організми, познайомитеся з вашими ровесниками, які досліджують природу.

   

 

Свирель

Захоплюючий, інформативний, сучасний журнал містить популярні освітні матеріали з природознавства та екології, а також літературно-художні твори. У кожному номері – знайомство із заповідником або національним природним парком.

   
 

В мире животных

Ілюстрований повнокольоровий журнал, який розповідає про найцікавіші природні заповідники,
про різні види тварин, що мешкають на нашій планеті. На сторінках — матеріали, присвячені домашнім улюбленцям — собакам, кішкам, коням. Рубрика «Зоогалерея» освітлює цікаві теми про мистецтво, пов’язане з тваринами.