27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 21.12.2015

21 грудня у відділі обслуговування учнів 5-9 класів відбулась онлайн-зустріч в рамках Марафону дитячого читання «Міст дружби Житомир – Краматорськ: читаємо українською разом» з бібліотекарями дитячих бібліотек та представниками дошкільних навчальних закладів Житомира та Краматорська.

Під час спілкування О.А.Орлова, координатор Всеукраїнського експерименту «Освіта для сталого розвитку» розповіла про те, які цікаві форми роботи  активно застосовуються в Житомирі  в рамках курсу «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку».

Перед присутніми виступили Л.А.Мозгова, заступник директора з наукової роботи та Т.К.Данилевич, завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів на тему: «З професійної скриньки ідей: креативні підходи із залучення до читання дітей з особливими потребами». Представники дошкільних навчальних закладів Житомира продемонстрували творчі роботи своїх вихованців, які вони зробили за допомогою батьків у подарунок дітям Краматорська.

Учасники зустрічі домовились Краматорській центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.С.Пушкіна та Обласній бібліотеці для дітей Житомирської обласної ради проводити майстер-класи  для дітей з особливими потребами за допомогою представників дошкільних навчальних закладів та творчих читачів цих бібліотек.

DSCN7785

DSCN7789

DSCN7791

DSCN7795

DSCN7792

DSCN7794