11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 09.01.2015

Нині, як ніколи раніше, душа шукає миру і гармонії, затишку, світла, любові. Знаходить все це людина, займаючись волонтерською діяльністю, коли творча особистість має змогу поділитись теплом свого серця,  даруючи радість тим, хто цього найбільше потребує. 

Бібліотекарі  АРТ-групи неодноразово ставали на шлях волонтерства, працюючи в рамках креатив-проекту «Подаруємо дітям промінчик щастя». Під час літературно-ігрових програм з елементами театралізації вихованці соціально-реабілітаційних центрів Житомиру та області одержують не тільки багато позитивних емоцій, а ще й навички спілкування з однолітками. У незвичайній «Майстерні дружби» діти мають змогу долучитись до участі у психологічному театрі-імпровізації, до майстер-класів з елементами тренінгу та побувати на ігровому майданчику «Іскри творчості запалюють серця».

Під час подорожи до Новоград-Волинського будинку малюка АРТ-десант бібліотеки зібрав дітей на новорічному ігровому майданчику, центром якого став незвичайний чарівний кучугур з феєрверком подарунків.

Їх зібрала та передала від небайдужих житомирян волонтер благодійної організації «Разом», директор оздоровчого комплексу «Досконалість» Ірина Малиновська.