11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 26.05.2015

Хвиля подій XXI століття, що за останній час відбуваються в нашій країні, детермінує свідомість великої кількості українського населення та формує патріотизм у серцях кожного. Потреба у підтримці та реалізації української національності послугувала новому напряму не лише у всеукраїнському просторі, а й у мистецтві – українському постмодернізму.

З великим задоволенням читачі відділу обслуговування учнів 5-9 класів долучались до заходів благодійного мистецького проекту «Обереги українського постмодерну» ініційований МГО «АРТ-Село»за підтримки приватного нотаріуса Віктора Доброльожі та 25 гарнізонного будинку офіцерів, мета якого — представити декоративно-ужиткове мистецтво сучасної Житомирщини у поєднанні з творчістю дітей «За мирне небо над Україною».

26 травня 2015 року на підсумковій художній виставці «Обереги українського постмодерну» читачі та працівники відділу обслуговування учнів 5-9 класів були нагороджені грамотою за популяризацію українського народного мистецтва та допомогу учасникам АТО.

Детальніше на блозі МІСТО – Онлайн.

 

news (588)

news (589)