11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 10.11.2016

10 листопада 2016 року бібліотекарі відділу інноваційних технологій та інформаційно-бібліографічної роботи провели медіа-урок «Від папірусу до книги» для учнів 2-3 класів ЗОШ № 21 м. Житомира.

Сучасні діти – це діти інформаційного суспільства. Сучасна людина має не тільки вміти читати, писати, говорити, а й володіти інформаційною грамотністю, що дає можливість кожному не просто отримувати інформацію, але й вміти її оцінити і застосувати для себе, зробити її корисною.

Тому основне завдання медіа-уроків – сформувати у маленьких користувачів навички, потрібні для розуміння й оцінки інформаційного середовища, яке їх оточує, закласти основи грамотної роботи з інформацією.

На заході діти здійснили короткий екскурс в історію книги: дізналися про людину-книгу, перші матеріали для виготовлення книг, перший друкарський верстат, перші друковані книги тощо. Під час заходу була використана презентація НБУ для дітей Від папірусу до книги.

Також із дітьми були проведені бібліографічні ігри «Цифри + Букви = Слово», «Закінчи прислів’я» та інші, які надзвичайно сподобалися усім учасникам заходу, і вчителям, і учням, та сприяли кращому засвоєнню матеріалу.