Обдаровані діти | Бібліотека
 
14.03.2019
У БібліоКЛАСі майбутніх фінансових лідерів
14.03.2019
Віртуальна мандрівка рідним містом
200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України»
http://prokaevafoundation.org/i/fond/msja-ta-meta/
Основна мета Фонду – пошук і заохочення розвитку талановитих дітей та молоді, їх підтримка.. Фонд надає матеріальну, технічну, гуманітарну, інформаційну допомогу в рамках власних благодійних програм і проектів.
Для дорослих. Ресурс українською мовою.

Вчитель вчителю, учням та батькам
http://teacher.at.ua/publ/47
У розділі «Обдарована дитина» представлено програми, анкети, тести, схеми, моделі, методичні рекомендації, презентації з виявлення, розвитку обдарованості дітей та їх вікових особливостей.
Для вчителів. Ресурс російською мовою.

День за днем: Наука. Культура. Образование
http://www.den-za-dnem.ru/school.php?item=122
У розділі «Одаренные дети» зосереджено теоретичні статті з виявлення, розвитку, виховання обдарованих дітей, підходи і стратегії до навчання цих дітей.
Для вчителів. Ресурс російською мовою.

Детский развивающий центр «Дети будущего»
http://www.deti-budushego.com/
Цей дитячий центр – альтернативна форма дошкільної освіти. Він працює за авторськими програмами, які розроблені педагогами для дітей віком від 1-го до 6 років і є партнером Інституту обдарованої дитини НАПН України.
На сайті представлено методичні матеріали, статті та книги, присвячені розвитку дітей.
Для батьків та педагогів. Ресурс російською мовою.

Інститут обдарованої дитини НАПН України
http://www.iod.gov.ua/news.php
Головною метою діяльності інституту є забезпечення функціонування системи виявлення, розвитку і підтримки дітей і молоді, що виявляють різні види обдарованості. Вчені знайдуть тут наукові матеріалами по обдарованості, педагоги — методичні матеріали, а батькам стане в пригоді Консультативно-діагностичний кабінет обдарованості, який працює при інституті.
Для вчених, батьків та педагогів. Ресурс російською мовою.

Корабль друзей
http://www.friendship.com.ru/wunderkind/00.shtml
Обдарована дитина і суспільство. Взаємини і рівні можливості у родині та школі. Як побудувати Я-концепцію? Як подолати проблеми та допомогти обдарованій дитині у розвитку її здібностей? Саме таку інформацію ви знайдете на цьому ресурсі.
Для вчителів. Ресурс російською мовою.

Мала Академія наук України
http://man.gov.ua/ua/index
На сайті Малої академії наук України (МАН), яка виконує загальнодержавні функції з пошуку, розвитку та підтримки обдарованих і талановитих учнів можна дізнатися новини про конкурси, семінари, конференції, що пройшли, або заплановані на майбутнє, а також отримати майстер-клас з організації науково-дослідних робіт, чи переглянути найкращі роботи учнів МАН у розділі «Аукціон ідей».
Для старшого шкільного віку, педагогів, батьків. Ресурс українською мовою.

Обдарована молодь
http://obd-ditu.at.ua/
На сайті Центру дистанційного навчання Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти можна дізнатися про Державну цільову програму роботи з обдарованою молоддю, олімпіади, банк олімпіадних і конкурсних завдань міжнародних конкурсів, які проходять в Україні, про завдання до іспитів з базових дисциплін Луганської обласної академії наук учнівської молоді, нормативну базу з проведення інших конкурсів в Україні.
Для дорослих. Ресурс українською мовою.

«Одаренные дети»: Всероссийский центр по работе с одаренными детьми
http://www.odardeti.ru/static.php?mode=index
На сайті подаються новини про всеросійські, міжнародні акції та конкурси для талановитих дітей та молоді, представлено положення про Всеросійські заходи з талановитою молоддю різних років, а також статті та матеріали з цієї тематики.
Для вчителів. Ресурс російською мовою.

Психологія і педагогіка життєтворчості
http://novosvit.pp.ua/category/obdarovani/
На цьому блозі у категорії «Обдаровані діти»можна знайти низку матеріалів, де йдеться про психологічні та соціальні інструменти діагностики обдарованості, програми, форми та методи роботи з обдарованими дітьми.
Для вчителів. Ресурс російською мовою.

Сопровождение интеллектуальной одаренности школьников
http://talantdeti.ucoz.ru/
На сайті ви знайдете інформацію про проект «Система виявлення і психолого-педагогічного супроводження інтелектуально обдарованих дітей» 2011-2012 навчального року, який впроваджується у м. Єкатеринбурзі (Росія). Крім того, тут можна ознайомитися з положеннями про проведення олімпіади для батьків «Секрети успішного виховання», дистанційного конкурсу для учнів 5-10 класів та порадами психолога.
Для вчителів. Ресурс російською мовою.

повернутись >>


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України