27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 27.01.2014

Доброю традицією стало проведення бібліоуроків «Інтелектуальний понеділок — творчий четвер» для учнів 4-7 класів ЗОШ № 12 з бібліотекарем відділу обслуговування 5-9 класів Світланою Смірновою. Тематика зустрічей достатньо різноманітна та багатогранна.

27 січня 2014року «інтелектуальний понеділок» був присвячений сторінкам з історії рідного краю «Всі дороги ведуть до рідного міста». В рамках проекту «Мала Академія Краєзнавців» читачі-учні 4-5 класів ЗОШ № 12 мали можливість здійснити віртуальну прогулянку вулицями Житомира в пункті вільного доступу до інтернету відділу обслуговування учнів 5-9 класів, а також познайомитись із 1 та 2 випусками книги  «Історичні етюди про Житомир». Після заходу діти із захопленням ділилися враженнями про почуте, наголошували, що обов’язково будуть розповідати своїм батькам та друзям цікаві факти із життя міста кінця 19 – початку 20 століття про які дізнались у бібліотеці. Надзвичайно цікавими для  них стали оповідання: «Житомиряни любили їздити на "кісткотрясах"», «Місцева газета про цікавинки і курйози».

30 січня 2014 року в «творчий четвер» за програмою об’єднання «МІСТО-Онлайн» читачі-учні 4-5 класів, ЗОШ № 12 багато цікавого дізнались про життя та творчість відомої української художниці, майстра народного декоративного живопису — гордість України — Катерину Білокур та мали змогу відвідати віртуальну картинну галерею майстрині.

Діти із задоволенням прийняли участь у творчому майстер-класі «Звідки ці диво-птахи?», який провела творча група відділу обслуговування 5-9 класів.