26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 01.06.2012

День спільних дій «Де веселка палає, сміх дитячий лунає» відбувся 1 червня до Міжнародного дня захисту дітей в рамках  проекту «БібліоАРТкараван». Гостинно зібрав під своїм дахом дітей та гостей урочистостей Тетерівський будинок культури.

Діти з задоволенням сприймали поетичне слово від  Марії Зіновчук та художнє слово від Олени Корж та Тетяни Яковенко, авторів книги «Мурказка». Герої цієї нової книжечки, котики Нявчик та Мурчик, були театралізовано представлені в міні-виставі Данилевич Т. К. (начальник  відділу обслуговування учнів 5–9 класів) та Радченко Е. С. (начальник  відділу обслуговування дошкільників та учнів 1–4 класів), що викликало бажання у дітей обов’язково прочитати книгу та познайомитися з пригодами героїв «Мурказки».

Свято прикрасили виступи клоуна (Олександр Кондратович, театр «Світ дитинства»), автора виконавця пісень Світлани Смірнової (бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1–4 класів), гурту «Веселка», виступи дітей дитячого садочку «Берізка» та школи бального танцю.

Допомагали провести «БібліоАРТкараван» директор обласної бібліотеки для дітей О. Г. Лепілкіна, заступник директора з наукової роботи Л. А. Мозгова, завідуюча Тетерівською сільською бібліотекою Л. С. Вагнер, завідуюча відділом обслуговування Житомирської ЦРБ С. А. Фрончик та журналіст обласного радіо Олена Лаговська. Закінчилося свято автограф-сесією з письменниками та почесними гостями урочистостей.

 

 

 

 


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України