11.03.2020
Презентація книжки «Піратське золото» В’ячеслава Тарасова
11.03.2020
На «Території вільного спілкування: + Kids + Teen + Профі»
200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 01.06.2018

1 червня – «Міжнародний день захисту дітей». ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Ми створили бібліосвято для дітей, популяризували дитячу книгу, сімейне читання та запросили усіх до літнього бібліотабору.
На Старому бульварі міста відбулася чарівна феєрія дитячих малюнків-графіті на асфальті «Всі ми родом з дитинства». За допомогою різнокольорової крейди маленькі школярики створили неординарні дитячі шедеври. Кожен долучився до справи і зробив свої, хай і маленькі штришки в спільній роботі!
З посмішками на обличчях навіть дошкільнята розфарбовували свої рученята крейдою. Старий бульвар перетворився на невелику казкову країну, де панувало різнобарв’я та винахідливість дитячої фантазії, адже діти малювали своїх улюблених книжкових героїв. І під небом, від дитячих рук, народжувалися дивовижні картини

Діти долучились до веселих бібліорозваг: загадки про літо, руханки «Кольорові стрічки», гри «Чарівна парасолька», арт-студії «Мрії про літо».

Для всіх, хто любить фотографувати та фотографуватися працювала фото-студія «Ти в Instagram». Діти продемонстрували всім, наскільки вони талановиті фотомоделі та професійні фотографи. Всі зробили фото у ковбойських капелюхах та рамці, показавши всім, як сильно вони люблять бібліотеку.


А для тих, хто полюбляє інтелектуальні ігри проходила гра-бібліопазл «Тварини з казкових країв». Учасники відповідали на складні запитання, а за правильні відповіді отримували частинки пазлу. Діти не лише весело провели час, а й дізналися більше про українське мистецтво, адже складали команди картини відомої художниці Марії Примаченко.

На літературно-ігровій галявині «Королівство дитячих книг» локації «БібліоСловоДіє», бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів організували цілий серпантин інтелект-вікторин з елементами гри. За правильні відповіді діти отримували картки-пазли, з яких складали «Мапу дружби планети Земля». Book-тренери Ох, Ух, Ах та Кулька Веселинка з подружками виступили в ролі рекламних агентів книги.

Долучившись до благодійної акції «Книги з добрих рук» зацікавлені читанням хлопчики й дівчатка отримували в подарунок книжки житомирських авторів-партнерів бібліотеки.
А зовсім поруч юні та дорослі учасники свята мали змогу не лише сфотографуватись у селфі-зоні за театр-ширмою «Сонячне слово від Читайлика!», а й стати гостем мікрофон-студії «Кольорове слово» з журналістом Оленою Корж та імпровізованої студії «Літературний ексклюзив дня» з куратором проекту «Приходь та пиши» Любов’ю Пєсковець і отримати малюнок-антистрес від художника-ілюстратора Тетяни Данилевич.

Діти мали можливість брати участь у майстер-класах від майстрині ручної роботи в техніці «канзаші» та «амігурумі» Віри Чередниченко, майстринь Ольги Шкулети та Олени Пряхи.

Про подію в ЗМІ:

zhitomir.info

newsvideo.su