14.01.2018
Програма новорічно-різдвяних свят «Чарівна книга зими»
10.01.2018
Під Різдвяною зіркою

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 15.10.2013

5 жовтня 2013 року у відділі обслуговування учнів 5-9 класів відбулося засідання правового клубу «Феміда» в рамках спільного проекту з Житомирською обласною ветеранською організацією Асоціації ветеранів УМВС України «Закон і Честь», що діє у бібліотеці. Метою проекту є впровадження в практику роботи інноваційних методів, спрямованих на активізацію правоосвітницької роботи серед читачів, попередження негативних явищ у підлітковому середовищі, формування відповідальної поведінки дитини тощо.

Наші читачі дізналися багато цікавого про міліцейську службу, яка часом проходить в екстремальних умовах, про сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, чесність, непідкупність, неухильне дотримання законності – найважливіші заповіді працівників органів внутрішніх справ. Ними і керуються у своїй повсякденній роботі підполковник у відставці, голова ради ветеранів УМВС України в Житомирській області Віктор Петрович Бура; підполковник у відставці, член правління ради ветеранів УМВС України в Житомирській області Тетяна Андріївна Герасимчук; підполковник у відставці, завідуючий музеєм міліції Володимир Іванович Горностай, які провели бесіду «Знайомтесь, міліція» для читачів бібліотеки, учнів 8-А класу ЗОШ № 33 (кл. керівник: Наталія Василівна Орловська). 

Разом з бібліотекарями підлітки також відвідали музей міліції Житомирщини управління міністерства внутрішніх справ Житомирської області, де дізналися більше про історію створення та розвитку житомирської міліції. 


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України