27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 04.02.2009

4 лютого у секторі мистецтв  відбулось перше в цьому році заняття в рамках мистецького проекту «В країні «Майстерляндії».

Перший майстер-клас, який провела керівник гуртка «Кераміка» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ратнер І. І., був присвячений виробам з кераміки.

 

Педагогу вдалося створити творчу мистецьку атмосферу. Нашим читачам із 1-Б класу школи № 23 (гурток «Джерельце», керівник Якубенко С. А.) було цікаво дізнатися про те, " Що означає слово «кераміка»?", "Де і коли виникла професія гончара?", "Хто «придумав» глиняний горщик?", "Скільки років цеглі?", "Що в Європі називається «китайським секретом&raraquo;?" та багато іншого.

Ця розповідь про незвичайну країну, що називається «Керамікою» збагатила дітей новими знаннями, викликала інтерес до історії, археології та мистецтва. Красу народжує майстерність. А майстерність народжується працею. Дітям було цікаво спостерігати, як у руках дорослого народжуються різні фігурки з кераміки. Вони й самі прилучились до творення різних образів. То був яскравий й дивовижний світ неосяжних дитячих фантазій.   

Під час майстер-класу відбулась і презентація нової виставки «Співуча глина». Творча праця учнів гуртка «Кераміка» — справжній дивосвіт дитячої творчості. Виставка вражає своєю оригінальністю, приваблює розмаїттям дитячої фантазії та красою натхненних образів, втілених у кераміці.