12.11.2019
II Бібліотечний форум Житомирщини – 2019. Бібліотека: час змін – час дій.
11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 30.12.2013

26, 28, 30 грудня до 70-річчя визволення Житомирщини від німецько-фашистських загарбників бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів провели цикл зустрічей в рамках історико-краєзнавчого креатив-проекту «Молоде покоління ХХI століття — дітям війни» з членом Національної спілки краєзнавців, Національної спілки журналістів України
І. В. Александровим для учнів 8-9 класів ліцею № 25 імені М. О. Щорса, ЗОШ № 33, спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 1.  

До циклу ввійшли: змістовне прес-досьє «Це все було в ХХ столітті, що грозами над нашими дідами пронеслось»,  мультимедійна презентація «Наш край не обійшла війна», демонстрація документального фільму «Визволення Житомира від німецько-фашистських загарбників 31 грудня 1943 року». Під час зустрічей висвітлювались події про жорстокі бої з фашизмом в роки Великої Вітчизняної війни на Житомирщині, про тяжкі роки окупації нескорених і непокірних житомирян, про ціну, яку заплатили житомиряни у війні, наближаючи Велику Перемогу.

Час невпинно спливає, але молоде покоління зобов’язане пам’ятати про місця бойової слави та участь визволителів нашого міста, пишатись та цінувати здобутки своїх земляків. Підлітки повинні знати про героїчний подвиг тих людей, завдяки кому живемо та маємо світле майбутнє.