11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 22.03.2010

22 березня 2010 р. в бібліотеці пройшов обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості, присвячений 150-річчю видання «Кобзаря» під назвою «У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє» серед читачів-дітей віком від 11 до 16 років.

Діти із 20 районних та 5 міських бібліотек області надіслали до обласного оргкомітету майже 200 робіт до кожної з чотирьох номінацій. Кожна конкурсна робота мала індивідуальність, своєрідність і неповторність. Найбільш активними визначено бібліотеки для дітей Любарського, Баранівського, Радомишльського, Андрушівського, Олевського, Новоград-Волинського, Попільнянського, Черняхівського районів.

Малюнки дітей були присвячені відомим віршам Т. Шевченка «Садок вишневий коло хати…», «І барвінком, і рутою, і рястом квітчає весна землю…», «Титарівна&rraquo;, «Три душі» («Великий льох»), «Мені тринадцятий минало…», «Реве та стогне Дніпр широкий» та ін.

Нитками на полотні було вишито декілька портретів Т. Г. Шевченка, а також відображено фрагменти його віршів «Така, як ти, колись, лілея», «Ой стрічечка до стрічечки», «Заповіт».

Презентовані  поетичні та прозові твори на тему: «Кобзар у моєму житті та у житті моєї родини» мали великий художній та естетичний задум.
Кращі з цих робіт  відправлені на підсумковий етап конкурсу до м. Києва.

                                                               

      

 

Робота Згодзинської Уляни, яка перемогла в обласному турі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє» в номінації «Кращий малюнок до творів Кобзаря».