11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 02.02.2015

2 лютого 2015 року у відділі обслуговування учнів 5-9 класів в рамках креатив-проекту «Подаруймо дітям промінчик щастя» довгострокової програми «Світ навколо тебе» відбулась перша в новому році театралізована подорож-гра з вихованцями  гуртка «Милосердя» Житомирського міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради (кер. Світлана Іщук).

Під час психологічного театру-імпровізації «Планета друзів, або абетка спілкування» кожен учасник заходу за допомогою арт-терапевтичної техніки «Відчуй серцем друга!» мав можливість «оживити» іграшкового ведмедика та отримати його в подарунок.

Щоб дізнатись багато цікавого про одного з найбільш грізних хижаків в дикій природі, діти за допомогою бібліотекарів та волонтерів: студентів  ЖДУ ім. І. Франка Петрученко Марини, Дончева Філіпа, Залукіної Тетяни  та студентки вищого професійного училища ЖДТУ Калабай Анжели, а також учениці 7 класу ЗОШ №21 Бондар Анастасії – здійснили незвичайну пізнавальну подорож книжками бібліотеки та мережею Інтернет.