12.11.2019
II Бібліотечний форум Житомирщини – 2019. Бібліотека: час змін – час дій.
11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 19.11.2014

19 жовтня 2014 року вся світова спільнота відзначала 160-річчя від дня народження Оскара Уайльда (Вайлд), відомого ірландського письменника, поета і драматурга. Він прожив недовге, але дуже насичене і яскраве життя. Його запам’ятали, як майстра діалектики, генія парадоксів,лондонського парижанина .

Творчість Оскара Уайльда  не може залишити байдужим нікого, хто хоч раз читав його твори , тому репортажі бібліотекарів відділу обслуговування учнів 5-9 класів біля книжкової виставки-вшанування  «Символ мистецтва і культури свого століття – Оскар Уайльд»» викликали велику зацікавленість у читачів. Вони з задоволенням приймали участь у літературній вікторині за казками О.Уайльда  «Казковими шляхами з Хлопчиком-Зіркою».

Знайомство з творчістю письменника-ювіляра продовжилось 13 та 21 листопада під час якого студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка  та Вищого професійного училища  Житомирського державного технологічного університету переглядом в рамках слайд-презентації  «Я пробудив уяву мого століття..»,  відео-уривків з екранізованих фільмів за творами О. Уайльда. Читачі багато цікавого дізнались про  життєвий та творчий шлях письменника, чий спосіб життя наслідували, чиї судження про красу і мистецтво були гаслами для творчої молоді 19 століття.