27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 18.12.2012

18 грудня 2012 року у Житомирській обласній бібліотеці для дітей до Дня Святого Миколая відбулась благодійна акція для дітей та молодих людей, хворих на фенілкетонурію.

Організатором акції виступили Житомирський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Житомирський агротехнічний коледж.

У нашому місті проживає 18 дітей та молодих людей, які мають це захворювання. Проблема в тому, що діти не можуть вживати звичайну білкову їжу, яка вміщує в себе фенілаланін. Тому їх лікувальне харчування дуже обмежене і специфічне і потребує великих фінансових витрат. Безкоштовне медичне лікування передбачено тільки для дітей до 3-х років.

Волонтери Житомирського агротехнічного коледжу (керівники: П. Д. Іванцов, заступник директора з виховної роботи, І. М. Шваб, педагог-організатор, директор музейного комплексу) підготували для дітей святкову виставу «Святий Миколай іде до нас», а учасники учнівського народного вокального ансамблю «Чарівність» розважили усіх присутніх українськими народними колядками. Діти отримали подарунки від святого Миколая з побажанням здоров`я та благополуччя сім`ям.

Директор Житомирської обласної бібліотеки для дітей Ольга Лепілкіна та житомирська письменниця Олена Корж приєдналися до привітань і подарували дітям журнали та книги. 

 >>


Більше інформації:
Житомирська міська рада. Новини: «Уже кілька днів поспіль Святий Миколай вітає юних житомирян»
Блог «Творча стежинка»: «Білий сніг по землі кружляє, а святий Миколай нас усіх вітає»