16.10.2019
Сучасна книга для дітей
15.10.2019
Від козаків до кіборгів
200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 11.02.2014

Тиждень безпечнішого Інтернету в бібліотеці                

 

11 лютого 2014 року в безкоштовних пунктах вільного доступу до Інтернету до всесвітнього
Дня безпечнішого Інтернету відбувся інтерактивний інформаційно-виховний захід для дітей та дорослих «Безпечний Інтернет».

День безпечнішого Інтернету (Safer Internet Day) відзначається другого дня, другого тижня, другого місяця з 2004 року з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів, особливо серед дітей і молодих людей у ​​всьому світі.

 

Проводиться під егідою Європейської мережі Центрів безпечного Інтернету Insafe.
День безпечнішого Інтернету має на меті об’єднання зусиль зацікавлених державних, громадських та приватних сторін для підвищення рівня знань про безпечне та відповідальне використання Інтернет-технологій, перш за все, серед дітей та молоді.

 

 

 

Захід проходив в інтерактивній формі, чим викликав зацікавленість присутніх користувачів (учнів 8-Б класу, ЗОШ № 7). Бібліотекарі відділу інноваційних бібліотечних технологій розповіли про відзначення Дня безпечного Інтернету в усьому світі та в Україні, ознайомили з сайтом «Он-ляндія: безпечна веб-країна», головна мета якого — інформування дітей та молоді про безпечну поведінку під час користування Інтернетом, та обговорили рекомендації щодо того, як  можливо зменшити ризики при використанні онлайн технологій. Також наші користувачі подивилися і обговорили два соціальних відеоролика: «Безпечний Інтернет дітям!» та «Розваги і безпека в Інтернеті» від YouTube про основні правила безпечного використання Інтернету підлітками. Щоб перевірити, як учасники заходу засвоїли правила безпечної поведінки в мережі, їм було запропоновано самостійно відповісти на питання онлайн-вікторини «Безпечний Інтернет» на сайті нашої бібліотеки. &lalaquo;Ми ознайомилися з багатьма правилами поведінки в Інтернеті, яких потрібно дотримуватись для того, щоб Інтернет був корисним для нас», — зробили висновки наші користувачі.

 

Відділом інноваційних бібліотечних технологій були підготовлені та опубліковані на сайті бібліотеки матеріали про безпеку дітей в Інтернеті.


День безпечнішого Інтернету (ТРК Союз-TV)

 

 

 


12 лютого 2014 року в рамках заходів до Дня безпечнішого Інтернету соціальні партнери бібліотеки із громадської організації «Фідем» провели тренінг для бібліотекарів про безпеку в Інтернеті та про проведення кампанії молоді з прав людини онлайн.

За допомогою Інтернету ми створюємо, публікуємо, поширюємо та споживаємо медіа контент. З розвитком соціальних мереж, ми всі можемо постійно підтримувати контакти з друзями. Онлайн простір надає нам нові можливості, але кожен з нас може стати жертвою зловживань і порушень прав людини, в тому числі, прояви ненависті в різних формах та кібербулінгу. Присутні переглянули соціальні ролики щодо безпечної поведінки в соціальних мережах та були ознайомлені з такими поняттями як «кібербулінг», «фішинг», «захист даних» та ін.