27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 15.06.2016

З 3 по 15 червня 2016 року на платформі Кварталу МироТворчості відбулись зустрічі лідерів та учасників Локального Центру громадянської освіти.

DSCN0631

DSCN0577

DSCN0587

3 червня координатор Локального Центру, завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів Тетяна Данилевич презентувала лідерам відео та фотоматеріали роботи Молодіжної Академії з блогу «МІСТО – Онлайн» та сайту бібліотеки і фільм Зари Зоріної ( Оксани Ткачук) «Мистецький вітраж зустрічей на острові патріотів «Кварталу МироТворчості»». Активіст Локального Центру Павло Шкаєв поділився своїми враженнями від участі у Першій Молодіжній Академії, що проводилась у місті Києві в рамках проекту «Інтеграція через діалог. Програма освітньої, психологічної, інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму», одному з лідерів Центру Шевченко Дар’ї в урочистій обстановці був вручений подарунок від організаторів Академії – блокнот оригінального дизайну, а від української компанії еко-бренду J’erelia – незвичайний браслет «Сяючи перлини».  У бібліоцукерні «Вітамінки настрою» Світлана Смірнова, бібліотекар, автор і виконавиця власних пісень презентувала для присутніх музичне попурі «Кольори натхнення».

DSCN0564

DSCN0604

DSCN0624

8 та 15 червня в межах роботи Локального Центру волонтер, військовий капелан Костянтин Тарабукін на заняттях «Простір безпеки» з лідерами у школі життєтворчості  розповів про те, як поводитись на відпочинку у лісі з безпекою для себе та оточуючих та уникнути ураження різними вибухонебезпечними предметами.

DSCN0566

DSCN0593

DSCN0562