26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 15.01.2013

Зустріч-прем’єра на Пушкінській зібрала 15 січня 2014 року в бібліотеці читачів, які  мали можливість познайомитися з автором книги «Аркадий Аверченко» (серія ЖЗЛ) Вікторією Дмитрівною Міленко, членом Національної спілки письменників України, кандидатом філологічних наук, доцентом Севастопольського гуманітарного університету.

 

Вона презентувала книгу про відомого «короля гумору» Аркадія Аверченка, головного редактора журналу «Сатирикон» та подарувала її до фондів бібліотеки. Присутні дізналися багато невідомих фактів із життя і творчості А. Аверченка, познайомившись із матеріалами виставки «Большим о маленьких» у супроводі мультимедійної презентації «Невідомий
А. Аверченко».

 

Також Вікторія Міленко розповіла про «свиту короля», до якої входив Олександр Чорний (Глікберг). Метою приїзду автора до нашого міста стало знайомство із старовинними будівлями, які мали відношення до Олександра Чорного (Глікберга). Цікаву архівну інформацію про життя Олександра Чорного на Житомирщині представила заступник директора нашої бібліотеки з наукової роботи Лариса Мозгова.  

 

Вікторія Дмитрівна поділилася з присутніми відомостями про ще одну свою книгу із серії ЖЗЛ «Саша Чорний», яка має з’явитися в найближчий час. Справжнім подарунком для гості та всіх присутніх стало виконання власної пісні на поезію Олександра Чорного «Жалобы обывателя» бібліотекаря відділу обслуговування учнів 5-9 класів Світлани Смірнової.  

 

 

 

 

Вікторія Міленко 

 

 

 

 

 

 

 

 


А. Аверченко – в серии книг «Жизнь замечательных людей»
Вікторія Міленко в Житомирі презентувала книгу про Аркадія Аверченко
 
Житомир: по следам Саши Черного
Севастопольська письменниця завітала до Житомира


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України