Ємільчинський район | Бібліотека
 
27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


Скиба П.В.

 

Надходження нових книг до бібліотеки — завжди радісна подія, особливо, якщо книга краєзнавча. Так, бібліотека отримала в дар від Петра
Володимировича Скиби, співавтора та упорядника книг, історико-краєзнавчі видання про один із поліських регіонів Житомирщини — Ємільчинщину та поетичну збірку молодих талановитих авторів цього краю.

Книги розраховані на широке коло користувачів – всіх, хто цікавиться історією та сьогоденням своєї малої Батьківщини.

 


 

 В любові до рідної землі : до 100-річчя від дня народж. письменника Данила Окийченка (Я. О. Вознюка)/ авт.-упоряд. П. В. Скиба. — Новоград-Волинський : НОВОград, 2017. — 80 с. : іл.

Книга про життєвий та творчий шлях письменника Данила Окийченка (Якова Олександровича Вознюка), чиє ім’я добре відомо читачам на Житомирщині і далеко за її межами.

Ємільчинщина (3)

   Символіка сучасної Ємільчинщини / авт. ідеї та упоряд. О. В. Ващук, П. В. Скиба. — Новоград-Волинський : НОВОград, 2014. — 103 с. : кольор. іл.

Ємільчинський район став першим серед адміністративних районів Житомирщини, в якому всі територіальні громади отримали власні символи – герби та прапори. Одні з них вказують на історичні традиції поселень, інші –символічними засобами розкривають назви чи підкреслюють природні, культурні особливості. Книга буде цікавою всім, хто цікавиться українською геральдикою та вексикологією.

Ємільчинщина (2)

   Яценко, Володимир. Джерела Уборті : іст.-краєзнав. фотонарис / Яценко, Володимир. — Новоград-Волинський : НОВОград, 2013. —
56 с. : [4] окр. арк. кольор. фот.

Історико-краєзнавчий фотонарис розповідає про головну водну артерію Ємільчинського району – тихоплинну річку Уборть, з її притоками, природними джерелами, озерцями і заболотями.

Ємільчинщина (1)

   Село моє — Поліський край квітучий : пісні та вірші / авт. ідеї та упоряд. П. В. Скиба. — Новоград-Волинський : НОВОград, 2014. —
291 с.

Поетична збірка — перша книжка із започаткованої бібліотеки «Поетична скарбниця Ємільчинщини». В ній в авторській редакції подано пісні та вірші про чарівний куточок українського Полісся – Ємільчинський район, написані мешканцями краю.