Живагін Ігор Федорович | Бібліотека

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


 Живагін Ігор Федорович
(24.06. 1950 — 1.07.1997) 

Народився Ігор Федорович Живагін 24 червня 1950 року в Верхотурє Свердловської області в родині службовців. Вірші почав писати у шкільні роки. Жив і працював в Житомирі.

У 1995 році був прийнятий в Житомирську обласну спілку письменників. Ім’я житомирського поета-лірика добре відоме нашим землякам. В Житомирі, мабуть, немає людини, яка б не захоплювалась поезією і не знала б його імені.  

Різносторонність творчої особистості Ігоря можна підкреслити таким штрихами – він був вчителем та методистом, кандидатом в майстри спорту по шахам, народним депутатом, керівником видавничого  колективу «Льонок», письменником та поетом.     

Очевидно, секрет популярності поезії Ігоря Живагіна в тому, що вона наповнена глибоким змістом. Жіночий образ, що народжується із сплетіння особистого досвіду з внутрішніми переживаннями, досягає відповідного психологічного впливу на читача. До того ж поезія володіє надзвичайною проникливістю. Відчуття незбагненного суму, швидкоплинності життя проходять через всі його твори. Вірші Ігоря Живагіна дещо нагадують потоки осіннього дощу. Важливо те, що вони скроплюють душу, душа дає свої сходи. 

«Его стихи будут жить в наших сердцах, пока они будут стучаться, и с той великой любов’ю, которую каждой строкой воспевал Игорь.»
Анатолий Шмалюк


© Житомирська обласна бібліотека для дітей
Створення сайтів на замовлення у всіх містах України