27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 27.02.2013

З 22 лютого 2013 року у бібліотеці розпочався тиждень присвячений 142-річчю з дня народження української поетеси, нашої землячки Лесі Українки. Для учнів 3-5 класів ЗОШ №12 ім. С. Ковальчука були проведені інтерактивні бесіди з елементами інсценізації за повістю-казкою Євгена Білоуса «Лесина пісня» про дитинство та юність Лесі Українки. Дівчатка за бажанням могли виступити в ролі маленької Лесі, вишити імпровізований рушничок та сплести віночок. Діти під час заходу із задоволенням водили хоровод «Русалії», співали пісень з Лесею Українкою та Мавкою, в ролі яких виступили бібліотекарі.


27 лютого 2013 року відбулась літературно-музична композиція «Хотіла б я піснею стати» для учнів 5-8 класів приватної ЗОШ «Сяйво», за участю студентів  молодіжного  вокального ансамблю Житомирської філії Київського інституту бізнесу і технологій під музичним керівництвом автора та виконавиці власних пісень Лариси Бойко.

Ларису Бойко житомиряни знають як шанувальницю творчості Лесі Українки, адже вона дає віршам славетної поетеси нове життя. Тексти пісень Лариси Бойко здатні достукатись до будь-кого. Не залишила байдужим акторська гра  студентки Лесі Осадчук, яка виступила в образі Мавки з драми-феєрії «Лісова пісня», а також емоційне читання «Листа до Сергія Мержинського» студентки Марини Каленюк та віршів Лесі Українки у виконанні студентки Ели Демчук.

На заході лунали звуки «лукашевої» сопілки та пісні на вірші нашої геніальної поетеси у виконанні учасників Молодіжного вокального ансамблю Лариси Бойко. Керівник ансамблю зробила акцент на те, що такі заходи духовно збагачують, виховують любов до України, сприяють бажанню розмовляти нашою милозвучною, як пісня, мовою.