27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 15.05.2012

З 2003 року в третю суботу травня відзначається День Європи в Україні
день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

До цієї події в нашій бібліотеці було організовано декілька заходів з метою популяризації загального європейського культурного надбання серед дітей та молоді.

10 травня бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів запросили читачів на прес-мандрівку «День Європи в Україні».

14 травня — організували інтерактивну виставку «Європа у барвах і слові», під час якої наші читачі мали змогу здійснити віртуальну подорож країнами Європи, дізнатися про європейські цінності із книг та Інтернет-ресурсів.

15 травня у бібліотеці відбувся відкритий перегляд літератури «Національні традиції народів Європи», на який було запрошено учнів Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи для дітей із вадами зору. Бібліотекарі намагалися поглибити знання учнів про країни Європи, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів, виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань. А здійснити заочну мандрівку по деяких країнах Європи сторінками книг допомогли бібліографи бібліотеки.