27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 31.05.2017

З 19 по 29 травня до Дня Європи в Україні для користувачів дітей та молоді  в межах роботи проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації»  спільно з партнерами бібліотеки — Житомирським обласним Центром Європейської Інформації, який впроваджує  НГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес – консультантів»,  управлінням у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради, дочірнім підприємством «Мій Дім» («Польській дім у Житомирі»), Центром освіти і творчого розвитку «Ginger», Житомирським обласним радіо, міськими Євро-клубами та мистецькими студіями було проведено цикл заходів.

Багаточисленним на роботи видався конкурс дитячого малюнку «Україна! Європа! Майбутнє!», який оцінювало шановане журі, переможці якого були нагороджені грамотами та подарунками.

Цікавою була виставка робіт «Європа на полотнах житомирських майстрів», представлена роботами Дмитра Михайловського, Ольги Швець, Артура Хачатряна, Олени Васильєвої.


Світлини для конкурсу «ФОТОСУШКА: «Мої європейські подорожі!» представляли діти та дорослі мешканці міста.

Інтерактивна вікторина Дізнайся про Європу більше!, створена працівниками бібліотеки,  користувалась підвищеним попитом у користувачів різного віку.
Позитивні враження та нові знання отримали учасники пізнавальної гри  «Європа»,  міні-квесту «Галопом по Європах», зустрічі з «Живими книгами»: Польщя, Німеччина, Італія, Португалія, Прибалтика… та під час міжшкільного чемпіонату з гри-вікторини «Що? Де? Коли? Формат: Україна-Європа». Смачною та запашною була європейська кава, якою частувалися учасники  під час відео-подорожей Європою.

Більше інформації на блозі ЧИТАЙБУМчик та у фотогалереї.