11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 08.02.2016

8 січня 2016 року справжнім різдвяним подарунком для бібліотекарів Житомирської обласної бібліотеки для дітей став вихід у світ збірника матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія комунікації: освіта як форма суспільного діалогу», яка відбулася 22 жовтня 2015 року у м. Дніпропетровську. У конференції взяли участь понад шістдесят учасників: науковців, науково-педагогічних працівників, керівників установ та закладів. Серед них і Наталія Журавська, завідуюча відділом обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Житомирської обласної бібліотеки для дітей, керівник піар-офісу сучасних бібліотек Житомирщини, яка виступила з доповіддю на тему «Побудова та підтримка ефективних зв’язків з медіа у сучасній бібліотеці (на прикладі роботи PR-офісу бібліотек Житомирщини)». Саме ця доповідь привернула увагу науковців-освітян та увійшла до збірника матеріалів конференції.

Фото збірника

 

У статті розглянуто значення медіа для розвитку сучасної бібліотеки, визначені нові перспективні напрямки в обслуговуванні користувачів та популяризації  літератури  за допомогою сучасного медіа простору, описано практичний досвід роботи Житомирської обласної бібліотеки для дітей зі ЗМІ за проектною діяльністю, визначено основні правила фахівця з PR та правила контактування з журналістами тощо.

Колектив Житомирської обласної бібліотеки для дітей щиро вітає Наталію Журавську з цією знаменною подією та бажає творчих та наукових досягнень у подальшій роботі.

Ольга Лепілкіна, директор Житомирської обласної бібліотеки для дітей, Заслужений працівник культури України