29.01.2019
Цикл годин історичної правди «Кращі з кращих за свободу встали без вагань»
28.01.2019
У кінозалі «ReStart»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 02.03.2017

02 березня 2017 року в секторі естетичного виховання відбувся музичний екскурс «Володар краси і чистих насолод мелодій…», присвячений 175-річчю від дня народження Миколи Лисенка (1842-1912), великого українського композитора, піаніста, диригента, педагога, збирача пісенного фольклору, громадського діяча. Видатний український композитор, Микола Лисенко став справжнім велетнем української і світової музичної культури, його ім’я широко відоме в усьому світі.

Присутні на заході студенти першого курсу Житомирського інституту медсестринства мали змогу переглянути мультимедійну презентацію, ознайомитись з біографією та маловідомими фактами про творчу, громадську та викладацьку діяльність відомого музиканта, послухати уривки з відомої опери «Наталка-Полтавка» та дитячої опери «Коза-дереза». Українські народні пісні в обробці Миколи Лисенка прозвучали у виконанні студентів Житомирського музичного училища ім. В. С. Косенка.

Музичні твори на вірші Т. Г. Шевченка, Лесі Українки та О. Олеся виконали викладачі та учні Житомирської музичної школи № 2 ім. Святослава Ріхтера.

Учасники заходу отримали задоволення і насолоду від професіоналізму та майстерності виконавців музичних творів М. Лисенка, які під час заходу співали та грали на різноманітних музичних інструментах, таких як: бандура, скрипка, фортепіано та віолончель.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України