27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 26.10.2011

В рамках Національного проекту «Україна читає дітям» 26 жовтня 2011 року, під час осінніх канікул, в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів Житомирської обласної бібліотеки для дітей відбулася творча зустріч житомирської письменниці Світлани Соболевської  та учнів 5 класів ЗОШ № 22.

Наша гостя познайомила читачів-дітей не лише зі своїми казками і поезіями, а й презентувала нове оповідання психологічного змісту «Людина-ліхтар». Діти мали можливість задати письменниці питання, взяти автограф на пам’ять.

Світлана Соболевська народилась у місті Бердичеві, але майже все життя прожила в місті Житомирі. Закінчила житомирську загально-освітню школу № 17, має економічну освіту, яку здобула у Європейському університеті. У 1995 році юна письменниця брала участь у конкурсі «Гранослов» і отримала грамоту за найкращі пейзажні вірші. Вона є членом  мистецької гільдії «Nеабищо».

Світлана вважає, що книги для дітей треба створювати, залишаючись в душі дитиною, вони повинні нести в собі світло і викликати захоплення та бажання наслідувати позитивних героїв.