27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 07.04.2010

Щорічно під час березневих шкільних канікул в усіх дитячих бібліотеках України проходить Тиждень дитячого читання.

Цього року естафету відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання приймала Житомирщина. 7 квітня 2010 року гостей свята зустрічала Малинська міська бібліотека для дітей.

Біля міського Будинку культури урочисто грав духовий оркестр. Юні читачі, учні шкіл м. Малина, прийшли на свято з гаслами про книгу, портретами поетів та письменників. На свято були запрошені представники міської та обласної влади, дитячі письменники, бібліотечні працівники області та представники Національної бібліотеки України для дітей, шанувальники книги та дитячого читання.

«Дитина читає Україна процвітає» — під цим лозунгом відбувалось яскраве дійство на сцені, в якому прийняли участь творчі дитячі колективи міста.

Свято її Величності книги символічно співпало з вшануванням пам’яті генія українського письменства Тараса Шевченка. Саме 2010 рік позначений пам’ятною подією – 150-річчям першого повного видання Шевченкового Кобзаря. У виконанні Заслуженої дитячої капели бандуристів «Веснянка» звучали «Думи» на слова Т. Шевченка. Вшанували на святі й письменників та поетів, ювілеї яких відзначаються цього року.

У святковому концерті лунали поетичні рядки Ліни Костенко у виконанні ансамблю «Любава» Малинської школи мистецтв та проникливо звучали слова «За Україну молюся» Дмитра Білоуса.  Усіх зачаровували звуки «Дитячої колискової» у виконанні Ольги Гури, знаної поетеси, співачки, композитора. А веселого настрою глядачам додали інсценівки за повістю В. Нестайка «Тореадори з Васюківки» та «Весела сімейка» Л. Морар, письменниці, лауреата премії ім. В. Кобилянського.

До вітального слова запросили А. Кобзаренко, Генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, Героя України, Заслуженого працівника культури, Кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня. З гарними привітаннями та побажаннями до книголюбів звернулися начальник управління культури і туризму Житомирської облдержадміністрації В. Врублевський, головний редактор журналу «Однокласник» С. Іванюк, дитячі письменниці Л. Морар та М. Пономаренко.

Житомирська обласна бібліотека для дітей презентувала на святі літературно-мистецький альманах «Веселі барви дитинства» — творчість наших читачів.

Кращі читачі Малинської міської бібліотеки для дітей, члени театралізованого гуртка «Почитайко», були нагороджені грамотами та подарунками.

Свято закінчилось, але воно продовжується в нових книжках, які пишуться, видаються, знаходять своїх читачів, бо зустрічі з Книгою вічні і незабутні. Читайте і станьте успішними!

*Фоторепортаж з місця подій