26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 04.11.2014

Ще у вересні 2014 року у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів стартувала акція «Арт-мобілізація», мета якої — моральна підтримка бійців АТО.

В акції взяли участь бібліотекарі, батьки, вчителі, митці та учні житомирських шкіл: ліцей № 25 ім. М. О. Щорса, житомирська міська гуманітарна гімназія № 23, спеціалізована загальноосвітня школа № 12 ім. С. Ковальчука, керівник літературного гуртка «Молода надія» ліцею № 25 та вчителька трудового навчання гуманітарної гімназії № 23.         

Близько тисячі дитячих листів, малюнків та поробок-оберегів були відправленні у зону АТО.
У ці важкі для нашої країни часи дитяча підтримка є надзвичайно важливою. Адже тримаючи в руках малюнки, солдати згадують свою домівку, своїх дітей, жінок, матерів. Вони зігрівають їм душу, підтримують у важкі хвилини, дають силу захищати Україну.

Неоціненну допомогу в акції надали волонтери та активісти громадського руху «Автомайдан — Житомир». Вони швидко, іноді навіть ризикуючи своїм життям, доправляли дитячі листи на фронт.

У відповідь солдати поставили свої підписи на іконі Божої Матері та відправили дітям, а ікону Ангела-Охоронця лишили собі на щастя.

Детальніше читайте на блозі ЧИТАЙБУМчик та на сайті Zhitomir.info.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України