27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 22.06.2017

Завдячуючи можливостям бібліотеки канікули можна провести цікаво та корисно. Співпраця бібліотеки з ЖОГО «ФІДЕМ» в межах роботи проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» дозволила користувачам бібліотеки долучитися до проекту «Європейське місто Житомир – очима дітей». 22 червня 2017 р. для учасників проекту було проведено  одноденний тренінг «Проектний менеджмент».  Координатор проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» , тренер Житомирського РТЦ Л. А. Мозгова розповіла присутнім про інформаційні  можливості  діючого ресурсу та окреслила основні переваги участі у проектній та грантовій діяльності.

Голова Правління ЖОГО «Фідем» О. А. Ткаченко роз’яснила основні умови для написання заявки на конкурс для отримання гранту.

Поштарева Тетяна розповіла про бюджетування проектів

Онищук Дар’я  презентувала створення інформаційної компанії.

Данилевич Тетяна координатор Локального Центру громадянської освіти «Квартал МироТворчості»  у м. Житомир (проект «Інтеграція через діалог. Освітня та інтеграційна допомога дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму», який здійснює Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у партнерстві з громадською організацією УМНІЦ за підтримки Європейського Союзу) презентувала діяльність проекту.

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати про участь.