04.07.2019
Святкуємо разом з Національною поліцією України
27.06.2019
Перша в світі Конституція

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 12.04.2017

В обласній бібліотеці для дітей в рамках проекту «Три дні гітари у Житомирі» відбулися три зустрічі із засновником та викладачем класу гітари в Житомирському музичному училищі ім. В. Косенка, заслуженим діячем мистецтв України Олександром Ходаківським.

29 березня 2017 року присутні на заході студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка та Житомирського інституту медсестринства прослухали цікаву доповідь про виконавське мистецтво віртуозів XIX століття, зокрема, гітариста Марка Соколовського, ім’я якого пов’язане з Житомиром. Також мали змогу прочитати вірші написані Олександром Ходаківським та насолодитися гітарною музикою у виконанні студентів Житомирського музичного училища ім. В. Косенка – Резніченко Еліни, Ткачука Антона та Жевако Олександра.

05 квітня 2017 року під час зустрічі було розглянуто тенденції традицій та аванґарду в сучасних композиціях для гітари. Родзинкою заходу стало виконання класичних творів та сучасних творів гітарної музики Олександра Ходаківського студенткою Київського національного університету культури і мистецтв – Тібірьковою Оленою.

12 квітня 2017 року любителі гітарної музики спробували розібратися у світосприйнятті музиканта за допомогою презентації поетико-філософських нарисів відомих музикантів «Музика — ніжна любов мого серця», а також прослухати гітарну музику у виконанні наймолодшого учасника, учня КЗ «Дитячої школи мистецтв ім. Л. Нагаєва» м. Чорноморськ Одеської області та тріо гітаристів студентів Житомирського музичного училища ім. В. Косенка – Дубініної Анастасії, Ткачука Антона та Жевако Олександра.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України