27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 27.10.2016

27 жовтня 2016 року для шкільних бібліотекарів області та 1 листопада 2016 року для бібліотекарів відділів обслуговування районних бібліотек для дітей області було презентовано проекти обласної бібліотеки для дітей.

Мозгова Л. А., заступник директора з наукової роботи представила роботу пункту європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся», розповіла про можливість використання інформаційних матеріалів у електронному форматі в онлайн режимі у залученні нових користувачів.

1

2

3

Про партнерську роботу з НГО «Житомирською Асоціацією науковців та бізнес-консультантів» та спільний проект з волонтером Корпусу Миру США в Україні — Ана Тереса Феррер.

4

4a

Данилевич Т. К., завідуюча відділу обслуговування учнів 5-9 класів, координатор Локального Центру громадянської освіти «Квартал МироТворчості»  у м. Житомир (проект «Інтеграція через діалог. Освітня та інтеграційна допомога дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму», який здійснює Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у партнерстві з громадською організацією УМНІЦ за підтримки Європейського Союзу)  презентувала його роботу та запросила до співпраці.

5

6

7

Бібліотекарям області були представлені інноваційні форми роботи та сучасні бібліотечні послуги.

8

9

10