11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 11.06.2015

11 червня 2015 року спільно із відділом інноваційних технологій та інформаційно-бібліографічної роботи відбувся press-кліпінг «Щоб всі діти більше знали, є газети і журнали» для студентів І курсу спеціальності «Бібліотечна справа» Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

Фото 1

Цікавий інформаційний огляд періодичних видань для дітей підготувала бібліограф нашої бібліотеки Антоніна Михайлівна Макаревич. Світ української дитячої преси зростає попри всі економічні, духовні, видавничі негаразди. Користувачі бібліотеки дізналися, що на даний момент видається більше 50 видів дитячих журналів та газет всеукраїнського рівня. Сьогодні вони здатні задовольнити вимоги найпримхливішого читача. Тематична різнобарвність і поліграфічна якість дитячих видань, яскравість та виразність художнього оформлення приваблюють юних читачів та їх наставників. Поряд із добре відомими не одному поколінню читачів журнальними іменами – «Малятко», «Барвінок», «Дзвіночок», «Однокласник», з`явилося багато нових: «Пізнайко», «Професор Крейд», «Жирафа Рафа», «Ангеляткова наука» тощо.

Для розвитку творчих здібностей наша бібліотека передплачує такі журнали, як: «Умійко», «Жасмин», «Академія Саморобкіна» та інші. Студенти із великим задоволенням гортали сторінки яскравої преси з цікавими кросвордами, пізнавальною інформацією, літературними іграми, макетами для виготовлення аплікацій та паперових поробок.

Фото 2

Психологи радять долучати дітей до перегляду та читання періодичних видань, адже це робить процес читання динамічним, спонукає до швидкого переключення уваги від однієї теми до іншої, розвиває інтелект. Читайте та розвивайтесь разом із нашою бібліотекою!