Видання для дітей молодшого шкільного віку | Бібліотека
 
22.06.2017
Проект «Європейське місто Житомир – очима дітей».
21.06.2017
Інновації з банку професійних ідей
200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199
 
Безпечний Інтернет  


 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Веселые обучалки, развивающие игры, потешки и скороговорки

 

 

 
  

Городские, областные, национальные, электронные библиотеки всего мира!

 


 

 svitlyachok

Світлячок

Журнал для дітей від 2 до 6 років. Щономера малюки поринатимуть у казковий світ улюблених героїв. Граючись, діти розвиватимуть мислення, увагу, пам’ять, дрібну моторику рук, вчитимуться творити. Обкладинка трансформується в розвивальну гру чи іграшку: шнурівку, доміно, казкових героїв для лялькового театру тощо.

   

Почемучка

Журнал для малюків та дорослих, за допомогою якого ви будете пізнавати світ, вчитися малювати, читати і рахувати. У кожному номері ви знайдете завдання, що сприятимуть розвитку логічного мислення дитини та дрібної моторики, фантазії та естетичного смаку, вихованню доброти, ввічливості та відчуття справедливості.

   
журнал Умійко

Умійко

Журнал для розвитку творчих здібностей у дітей 4-10 років. Казки, комікси, кросворди, веселі історії, цікаві розповіді допомагають дитині пізнавати навколишній світ в легкій розважальній формі, а настільні ігри і головоломки розвивають логічне мислення і орієнтування. 

 

   

Мишка Топтыжка

Журнал для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. У журналі — веселі історії, задачки і головоломки, розмальовки та ігри, казки, вироби, абетка і рахування, кулінарна дитяча сторінка, а також корисна сторінка для тат і мам.

   


Маленька Фея та сім гномів

Журнал стане гарним другом для молодшого школярика та незамінним помічником для батьків і вчителів. Адже на його сторінках вправи та завдання на розвиток логічного мислення, уяви, творчих здібностей, моторики рук, кмітливості, наполегливості. 

   

Мамине сонечко

Це нове сучасне видання для різностороннього розвитку дошкільнят. Найкращі казки, віршики, розвивальні завдання, творчі ідеї, іграшки, логічні ігри. Спеціальна сторінка для батьків – про виховання дітей, їхню психологію, популярні розвивальні методики.

   

Шишкин Ліс

Дитячий пізнавальний журнал «Шишкин Ліс» — цікаве, добре й повчальне видання для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Читаючи історії про жителів Шишкиного Лісу, діти потрапляють в різні ситуації і разом з улюбленими героями шукають правильний вихід. Разом з героями журналу юні читачі вчаться і грають, подорожують і майструють, пізнають навколишній світ. 

   

Академія Саморобкіна

Журнал для батьків і дітей, яким подобається проводити час разом за творчими заняттями! На вас чекає багато цікавих саморобок, головоломок, ігор та конкурсів! Разом ви зможете навчитися малювати, майструвати поробки із різних матеріалів та прийняти участь у виставці творчих робіт.

 

   

 

Веселые животные 

Яскравий, барвистий журнал з безліччю фотографій тварин! В дикій природі їх важко як слід розглянути одні смертельно небезпечні, інші занадто полохливі. Подорожуйте по потаєним куточках нашої планети, дізнавайтеся дивовижні факти із життя і добре знайомих звірів, і дивних мешканців світу тварин.

 

   

 

Чарівна принцеса

Кожна дівчинка може стати принцесою разом із героїнями діснєєвського журналу «Принцесса»: Попелюшкою, Жасмін, Аріель, Есмеральдою, Алісою з країни Чудес… Скориставшись дотепними
(і корисними!) порадами принцес, дівчатка зможуть самі придумати і змайструвати чарівні прикраси і наряди!
 

 

   

Свирелька 

Дитячий екологічний журнал «Свірелька» — не лише пізнавальний журнал про навколишній світ, в ньому можна знайти ігри, розмальовки, вікторини, кросворди. А для найменших всередині  журналу — книжка-малятко про природу. А ще – ви зможете вирізати і склеїти фігурки тварин для свого «домашнього зоопарку». Журнал нагороджено відзнакою «Золотий фонд преси».  

   

Стежка 

Пізнавальний журнал для веселих і допитливих дітей. У журналі — казки, віршики та мовні ігри, пізнавальні розповіді та розваги. А для тих, хто вирішить неабияк здивувати когось із рідних чи друзів – поробки та цікаві смачні рецепти.

   

Пізнайко від 6

Найкращий український розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Великі настільні ігри! Матеріали готуються з урахуванням загальноосвітніх програм для шкіл.

   

Филя

Найцікавіші відомості про живу природу, репортажі із зоопарку, веселі вікторини про тварин, екологічні ігри, барвисті фотографії і ілюстрації, подорожі знаменитих натуралістів. У кожному номері додаткова вкладка-розмальовка.