26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


ГРАЮЧИСЬ ВЧИМОСЯ

Журнал для дітей від 2 до 6 років. Щономера малюки поринатимуть у казковий світ улюблених героїв. Граючись, діти розвиватимуть мислення, увагу, пам’ять, дрібну моторику рук, вчитимуться творити. Обкладинка трансформується в розвивальну гру чи іграшку: шнурівку, доміно, казкових героїв для лялькового театру тощо.

   

ВЕСЕЛА МАЛЕЧА

Журнал для малюків та дорослих, за допомогою якого ви будете пізнавати світ, вчитися малювати, читати і рахувати. У кожному номері ви знайдете завдання, що сприятимуть розвитку логічного мислення дитини та дрібної моторики, фантазії та естетичного смаку, вихованню доброти, ввічливості та відчуття справедливості.

   
журнал Умійко

 

УМІЙКО

Журнал для розвитку творчих здібностей у дітей 4-10 років. Казки, комікси, кросворди, веселі історії, цікаві розповіді допомагають дитині пізнавати навколишній світ в легкій розважальній формі, а настільні ігри і головоломки розвивають логічне мислення і орієнтування. 

 

   

ДЗВІНОЧОК 

У 2016 році журнал «Дзвіночок» визнано кращим українським виданням для дітей на конкурсі, який щорічно проводить Держкомтелерадіо.

Видання пропонує різноманітні теми у національно-патріотичному дусі. Діти — різні. Хтось любить кросворди, хтось — ребуси, інші — загадки, смішинки, історичні матеріали, оповідання, казки. І все це редакція літературно-художнього і загальноосвітнього журналу для дітей молодшого та середнього шкільного віку старається умістити в маленький «Дзвіночок».

   


МАЛЕНЬКА ФЕЯ ТА СІМ ГНОМІВ
 

Журнал стане гарним другом для молодшого школярика та незамінним помічником для батьків і вчителів. Адже на його сторінках вправи та завдання на розвиток логічного мислення, уяви, творчих здібностей, моторики рук, кмітливості, наполегливості. 

   

МАМИНЕ СОНЕЧКО

Це нове сучасне видання для різностороннього розвитку дошкільнят. Найкращі казки, віршики, розвивальні завдання, творчі ідеї, іграшки, логічні ігри. Спеціальна сторінка для батьків – про виховання дітей, їхню психологію, популярні розвивальні методики.

   

КАРАМЕЛЬКИ

Навчайтеся граючи! Пізнавально-розважальний журнал для малят. У кожному номері — яскраві наклейки, творчі майстер-класи, прописи, розмальовки. Користь журналу для дошколят полягає саме в тому, щоб захопити дитину, пробудити у неї інтерес до занять. Адже це основні умови розвитку здібностей у дітей.

   

ВЕСЕЛИЙ САМОРОБКІН

Навчить хлопчиків і дівчаток виготовляти іграшки та сувеніри з різних матеріалів. У кожному номері понад 12 майстер-класів. Допомагаємо татові і мамі ВДОМА І НА ДАЧІ. Саморобки для гурткової роботи.

 

   

 

ЧАРІВНА ПРИНЦЕСА

Кожна дівчинка може стати принцесою разом із героїнями діснєєвського журналу «Принцесса»: Попелюшкою, Жасмін, Аріель, Есмеральдою, Алісою з країни Чудес… Скориставшись дотепними (і корисними!) порадами принцес, дівчатка зможуть самі придумати і змайструвати чарівні прикраси і наряди!  

 

   

ПІЗНАЙКО

Найкращий український розважально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Великі настільні ігри! Матеріали готуються з урахуванням загальноосвітніх програм для шкіл.

   

Створення сайтів на замовлення у всіх містах України