Видання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку | Бібліотека
 
27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»
200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


ГРАЮЧИСЬ ВЧИМОСЯ

Журнал для дітей від 2 до 6 років. Щономера малюки поринатимуть у казковий світ улюблених героїв. Граючись, діти розвиватимуть мислення, увагу, пам’ять, дрібну моторику рук, вчитимуться творити. Обкладинка трансформується в розвивальну гру чи іграшку: шнурівку, доміно, казкових героїв для лялькового театру тощо.

   

ВЕСЕЛА МАЛЕЧА

Журнал для малюків та дорослих, за допомогою якого ви будете пізнавати світ, вчитися малювати, читати і рахувати. У кожному номері ви знайдете завдання, що сприятимуть розвитку логічного мислення дитини та дрібної моторики, фантазії та естетичного смаку, вихованню доброти, ввічливості та відчуття справедливості.

   
журнал Умійко

 

УМІЙКО

Журнал для розвитку творчих здібностей у дітей 4-10 років. Казки, комікси, кросворди, веселі історії, цікаві розповіді допомагають дитині пізнавати навколишній світ в легкій розважальній формі, а настільні ігри і головоломки розвивають логічне мислення і орієнтування. 

 

   

ДЗВІНОЧОК 

У 2016 році журнал «Дзвіночок» визнано кращим українським виданням для дітей на конкурсі, який щорічно проводить Держкомтелерадіо.

Видання пропонує різноманітні теми у національно-патріотичному дусі. Діти — різні. Хтось любить кросворди, хтось — ребуси, інші — загадки, смішинки, історичні матеріали, оповідання, казки. І все це редакція літературно-художнього і загальноосвітнього журналу для дітей молодшого та середнього шкільного віку старається умістити в маленький «Дзвіночок».

   


МАЛЕНЬКА ФЕЯ ТА СІМ ГНОМІВ
 

Журнал стане гарним другом для молодшого школярика та незамінним помічником для батьків і вчителів. Адже на його сторінках вправи та завдання на розвиток логічного мислення, уяви, творчих здібностей, моторики рук, кмітливості, наполегливості. 

   

МАМИНЕ СОНЕЧКО

Це нове сучасне видання для різностороннього розвитку дошкільнят. Найкращі казки, віршики, розвивальні завдання, творчі ідеї, іграшки, логічні ігри. Спеціальна сторінка для батьків – про виховання дітей, їхню психологію, популярні розвивальні методики.

   

КАРАМЕЛЬКИ

Навчайтеся граючи! Пізнавально-розважальний журнал для малят. У кожному номері — яскраві наклейки, творчі майстер-класи, прописи, розмальовки. Користь журналу для дошколят полягає саме в тому, щоб захопити дитину, пробудити у неї інтерес до занять. Адже це основні умови розвитку здібностей у дітей.

   

ВЕСЕЛИЙ САМОРОБКІН

Навчить хлопчиків і дівчаток виготовляти іграшки та сувеніри з різних матеріалів. У кожному номері понад 12 майстер-класів. Допомагаємо татові і мамі ВДОМА І НА ДАЧІ. Саморобки для гурткової роботи.

 

   

 

ЧАРІВНА ПРИНЦЕСА

Кожна дівчинка може стати принцесою разом із героїнями діснєєвського журналу «Принцесса»: Попелюшкою, Жасмін, Аріель, Есмеральдою, Алісою з країни Чудес… Скориставшись дотепними (і корисними!) порадами принцес, дівчатка зможуть самі придумати і змайструвати чарівні прикраси і наряди!  

 

   

ПІЗНАЙКО

Найкращий український розважально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Великі настільні ігри! Матеріали готуються з урахуванням загальноосвітніх програм для шкіл.