Періодичні видання | Бібліотека
 
22.06.2017
Проект «Європейське місто Житомир – очима дітей».
21.06.2017
Інновації з банку професійних ідей
200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199
 
Безпечний Інтернет  


 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Веселые обучалки, развивающие игры, потешки и скороговорки

 

 

 
  

Городские, областные, национальные, электронные библиотеки всего мира!

 


 

Видання для дітей середнього шкільного віку
Видання для дітей старшого шкільного віку
Видання для дітей молодшого шкільного віку

Видання для дітей середнього шкільного віку
   

GEOленок 

Науково-популярний журнал про природу і тварин для сімейного читання. Ви відкриєте
для себе навколишній світ, повний дивних відкриттів, цікавих фактів і всіляких загадок,
а головне — відповідей на них.

   

Жасмин

Захоплива подорож до чарівної країни рукоділля із журналом «Жасмин» стане цікавою для дівчаток. Допоможе досконало освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У цьому виданні на вас чекають цікаві майстер-класи, поради, конкурси і призи.

   

Детское творчество

Пізнавальний журнал для дітей середнього та старшого шкільного віку з творчими майстер-класами. Батькам та вихователям допоможе в організації дозвілля та у розвитку творчих здібностей обдарованих дітей.

   

Професор Крейд

Долучившись до команди професора Крейда — знавця всіх наук — ти переконаєшся: "Бути розумним — це круто!". Адже шлях до знань, якими ти вражатимеш рідних, друзів та вчителів, — радісний і повний власних відкриттів.  Крейд може розповісти про складні наукові поняття та природні явища цікаво, яскраво і просто.

   

Коллекция идей –

журнал для творчих дітей та їх батьків. Разом ви зможете вирізати, клеїти, малювати, ліпити і тренувати не тільки увагу, але й пам’ять. Отримайте радість спілкування в сім’ї!

   

Детская энциклопедия

«Дитяча енциклопедія» — ілюстрований тематичний журнал для дітей та підлітків — це відповідь на будь-яке питання. Журнал виконаний у жанрі довідника-енциклопедії (від А до Я) і містить унікальні відомості з різних галузей знань.

   

 

Шкільний журнал

Це унікальний проект для школярів, вчителів та батьків. Містить пізнавальну, освітню, виховну та розважальну інформацію, яка спрямована на розвиток дитячої творчості, цікавинки з історії, літератури, астрономії. Коло читачів та позаштатних авторів постійно збільшується. "ШЖ" — це краще видання для шкіл та бібліотек.

   

 

Школа волшебниц 

Це не просто школа! Це школа магії! Та й який дівчинці не сподобаються цікаві уроки, які, до того ж, ведуть самі дівчата з Клубу Вінкс! Якщо ти скористаєшся порадами журналу, то навчишся багатьом секретам чарівництва фей.

   
 

Колосок

Єдиний в Україні науково-популярний природничий журнал для дітей.  У ньому ви знайдете зерна знань з різних галузей природознавства. На сторінках журналу — історія винаходів і розповіді про знаменитих , головоломки й логічні задачі. Ви дізнаєтеся про найбільші космічні тіла й найдрібніші живі організми, познайомитеся з вашими ровесниками, які досліджують природу.

   

 

Свирель

Захоплюючий, інформативний, сучасний журнал містить популярні освітні матеріали з природознавства та екології, а також літературно-художні твори. У кожному номері – знайомство із заповідником або національним природним парком.

   
 

В мире животных

Ілюстрований повнокольоровий журнал, який розповідає про найцікавіші природні заповідники,
про різні види тварин, що мешкають на нашій планеті. На сторінках — матеріали, присвячені домашнім улюбленцям — собакам, кішкам, коням. Рубрика «Зоогалерея» освітлює цікаві теми про мистецтво, пов’язане з тваринами.