27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 13.12.2017

13 грудня 2017 року до нашої бібліотеки завітали віртуальні гості, що вийшли з нами на скайп-зв’язок — учні з польського міста Свйонтки. Ми були раді їх зустріти і приготували для них віртуальну подорож по місту Житомиру. Подорож була не проста, а космічна!

За допомогою медіапрезентації «Житомир — космічний» бібліотекарі розповіли дітям чому наше місто називають космічним. Вони дізналися про те, що в нашому місті народився Сергій Павлович Корольов, академік, конструктор космічних кораблів, ім’я якого пам’ятають і шанують в Житомирі. Іменем Сергія Корольова в місті названі вулиці, навчальний заклад, музей, цілий мікрорайон.

Все це діти побачили, віртуально мандруючи нашим «космічним» містом. А головне, вони дізналися про відомий всьому світу Житомирський музей космонавтики. Діти були в захваті від фотографій експозиції музею і обіцяли більше дізнатися про нього з Інтернету. Сподобалася дітям і «Космічна розминка», цікава гра, яка змусила їх посміхатися. Серед наших віртуальних гостей знаходився і Петро Табака, керівник міжшкільного пункту вивчення української мови м. Свйонтки, один з авторів Міжнародного проекту Ми – українці! Я і ти!. В рамках цього проекту і відбулася сьогоднішня зустріч.