27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 19.04.2018

19 квітня 2018 року в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів був проведений обласний тур «Teenager’s time – час тінейджерів» Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018». Урочисте відкриття конкурсу розпочалося театралізованою композицією «Курс флотилій до порту «Літературна майстерня Жуля Верна». Під час конкурсу флотилії бригантин юних капітанів «Супер-6» та «Зіркова-7» вирушили у неймовірне плавання під книжковими вітрилами. Конкурсанти відповідали на запитання літературних онлайн-вікторин: «І знову у мандри запрошують книги» та «У світ пригод з п’ятнадцятирічним капітаном» і представляли новинки літератури, виконуючи завдання «Аукціон цікавих повідомлень про книгу» та презентували рекламну листівку «5 топ творів тінейджера».

Перше місце і звання «Читаючий-супертінейджер» отримали Шадура Владислав, учень 7 класу (м. Овруч) та Крошка Марина, учениця 6 класу (м. Житомир). Друге місце здобули Опанасюк Вадим, учень 7 класу (м. Новоград-Волинський) та Друщиць Вікторія, учениця 6 класу (м. Хорошів). Третє почесне місце здобули Шкіль Анастасія, учениця 7 класу (м. Брусилів) та Пташник Анна, учениця 6 класу (м. Андрушівка).

 Для присутніх на заході у пересувному міні-музеї громадянського подвигу військових капеланів і волонтерів м. Житомира «Воїни Світла» була проведена презентація мистецько-патріотичної виставки-експозиції «З Україною в серці» з Костянтином Тарабукіним, військовим капеланом, керівником благодійного фонду «Молодь за майбутнє», регіональним керівником християнської скаутської організації «Royal Rangers».

Гості отримати насолоду від міні-концерту «На струнах серця», у якому прийняли участь Данильчук Богдан, трубач, студент Житомирського музичного училища імені Віктора Косенка та Кучерук Данило (м. Попільня), саксафоніст, учасник конкурсу.

Переможці отримали цінні подарунки від управлiння культури та туризму ЖОДА, управління сім’ї, молоді і спорту Житомирської ОДА, Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Житомирській області, а також від пані Людмили Зубко і кав’ярні «Львівська майстерня шоколаду в Житомирі».

Члени журі теж вручили особисті подарунки-книжки в номінації «Приз глядацьких симпатій».