27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 24.10.2017

В рамках обласного інноваційного семінару «Культурно-просвітницька діяльність бібліотеки для дітей: ідеї, проекти, практика», спільно з обласним центром підвищення кваліфікації працівників культури і мистецтва Житомирської обласної ради проведено 3-х денні навчання для керівників бібліотек для дітей Житомирської області.

Під час навчань надавалися професійні консультації із наступних питань:

Візія роботи бібліотек в обслуговуванні дитячого читача. Доповідь. Переваги проектно-грантової діяльності для роботи з дітьми в бібліотеках. Мозгова Л. А., заступник директора з наукової роботи.

Адаптування УДК в бібліотеках для дітей. Михальчук Л. М., завідуюча відділом інноваційних технологій та інформаційно-бібліографічної роботи та презентація творчості дитячої письменниці Людмили Коваль.

Бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні креатив-проекти. Данилевич Т. К., завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 кл.

                                

 

 

 

Соціальне партнерство як фактор успіху бібліотеки. Проведення майстер-класу спільно з ГО «ЛаДа». Лепілкіна О. М., головний бібліотекар сектору естетичного виховання.

 

Роль методичної служби у забезпеченні професійної компетентності бібліотекаря. Кушнір Т. О., головний методист науково-методичного сектору.

Літературно-музична презентація книги С. Соболевської «Легенда про Романа і Чернявку». Данилевич Т. К., завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 кл.

Вплив книги на формування національно-культурної свідомості дитини. Інформаційна подорож в минуле книги. Мультимедійна презентація. Дубініна Н. М., головний бібліотекар сектору зберігання та реставрації книжкових фондів.

Вплив бібліотечно-інформаційного середовища на формування особистості читачів дошкільного та молодшого шкільного віку. Григоренко І. Г., завідуюча відділом обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 кл.

 

Засновник книжкової гостини «Сонячне слово» в Житомирі, викладач відділу «аудіовізуальне мистецтво та виробництво» коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка Ігор Шурпан ознайомив присутніх з книгами сучасних українських видавництв та запросив до співпраці з ними.