27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 08.06.2015

Історія виникнення і діяльності фізкультурно-спортивних товариств і організацій, їх вклад у розвиток фізичної культури і спорту нашого краю ще повністю не висвітлена, хоча має багато цікавих і яскравих сторінок. Без знань історичного минулого людині важко орієнтуватися в суспільному житті сьогодення та спрямовувати своє майбутнє в правильне русло.

фото 1

фото 2

Тому важливою подією для нашого міста стало видання книги «Спортивні товариства і організації Житомирщини 1893–1922 рр.» Кухарського О. С., дослідника історії фізичної культури і спорту на Житомирщині та Грибана Г. П., доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри фізичного виховання та рекреації ЖДУ імені Івана Франка, голови «Спілки ветеранів спорту Житомирщини», члена обласного відділення НОК України, заступника голови координаційної ради департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

фото 3

фото 4

8 червня 2015 року у відділі обслуговування учнів 5-9 відбулась презентація цієї чудової книги, під час якої автори розповіли багато цікавого про діяльність перших спортивних товариств, про людей, які здійснили значний внесок у розвиток спортивного руху опираючись на архівні матеріали музеїв та архівів України, Житомирських краєзнавців Мокрицького Г. П. та Кондратюка Р. Ю.

 фото5

фото6

фото 7