27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 26.05.2017

26 травня 2017 року були проведені навчання для методистів районних бібліотек Житомирської області в рамках роботи «Обласного центру підвищення кваліфікації  культури і мистецтва Житомирського обласної ради». Вступним словом розпочала навчання в.о. директора Лепілкіна О. Г. та коротко охарактеризувала основні напрямки роботи та перспективи розвитку бібліотек для дітей на найближчий час.

Заступник директора з наукової роботи Мозгова Л. А. розповіла про роль методистів, як лідерів та організаторів командної роботи бібліотек для створення комфортного обслуговування дітей та про інформаційні ресурси  бібліотечного Пункту європейської інформації “Все про Європу: читай, слухай дізнавайся у пунктах європейської інформації в бібліотеках” .    

Завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів Данилевич Т. К. презентувала інтерактивні форми для користувачів дітей у сучасній роботі методистів,  роботу  локального центру громадянської освіти «Квартал МироТворчості»  та благодійну літню акцію любителям поезії від Житомирської поетеси Марії Павленко