27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 23.02.2011

«Якби мені достати струн живих,
Якби той хист мені, щоб грать на них,
Потужну пісню я б на струнах грала.
Леся Українка 

Ім’я Лесі Українки відоме всьому світові. Ця велика українська поетеса написала багато творів, які присвятила своєму народові. Слово Лесі Українки – золота скарбниця української літератури.

Напередодні 140-річчя з дня народження нашої геніальної землячки 23 лютого 2011 року в Житомирській обласній бібліотеці для дітей відбулося літературно-музичне свято з презентацією музичного альбому Лариси Бойко «Живі струни для Лесі».

На святі прозвучали пісні на слова Лесі Українки «Зорі – очі весняної ночі», «Свята ніч», «Пісня флорентійська» та інші у виконанні житомирського композитора і барда Лариси Бойко (вокал, гітара) та Анни Бондарчук (флейта). Також глядачі, учні та вчителі ЗОШ № 27, ЗОШ № 16 та студенти ЖДУ ім. І. Франка мали можливість прослухати епістолярну творчість та кращі поезії Лесі Українки «Прощай, Волинь! Прощай, рідний куточок!», «До мого фортеп’яно», «Ні, ти не вмреш, ти щастя поховаєш», «Давня весна» у художньому виконанні працівників обласної бібліотеки для дітей Наталії Журавської та Тетяни Данилевич.

Сила духу поетки і глибина її поезії залишила незабутні враження в серцях дітей та молоді. І однозначно можна сказати, що художнє слово великої Лесі не піддається віковому руйнуванню, воно живе, воно і зараз актуальне, і так буде завжди: «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…»