14.09.2018
В інтелект-класі «12 балів у щоденник»
13.09.2018
В пошуках ключів до фантастичного порталу

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 29.11.2016

29 листопада 2016 року сектором естетичного виховання у співпраці з ГО «Медіанта» та Житомирським музичним училищем ім. В. С. Косенка було проведено музичний вечір, присвячений 120 — річчю від дня народження В. С. Косенка – відомого українського композитора, піаніста, педагога ХХ століття.

1

7

Елеонора Набедрик, лауреат літературно-мистецької премії ім. Лесі Українки, Голова асоціації піаністів Житомирського обласного відділення всеукраїнської Національної музичної спілки  та Олена Лепілкіна, головний бібліотекар сектору естетичного виховання, розповіли про життєвий шлях та творчість композитора. Художній світ ліричних пісень знайшов своє відображення у п’єсах «Пастораль», «На узліссі» у виконанні викладачів та студентів Житомирського музичного училища ім. В. С. Косенка. Виконувались твори з дитячого альбому Віктора Косенко «24 дитячих п’єси» учнями КПСМНЗ музичної школи № 1 ім.  Б. М. Лятошинського, прозвучали найкращі музичні твори у виконанні тріо гітаристів Житомирської музичної школи № 5.

2

3

4

5

Родзинкою заходу був виступ камерного оркестру Житомирського музичного училища ім. В. С. Косенка, який на одному подиху виконав  музичні шедеври «Експромт» та «Любов під в’язами».

6

Також на заході були представлені картини учнів Житомирської художньої школи, які створювались під звуки мелодій В. С. Косенка.

Присутніми на заході були студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка, Житомирського музичного училища ім. В. С. Косенка, всі з задоволенням слухали музику, яка лунала у залі.

8

9

10


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України