20.02.2020
Марина Павленко для сімейного читання
18.02.2020
Творчість Марини Павленко

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 02.02.2017

2 лютого 2017 року в рамках проекту «Мистецтво без меж», який спрямований на обмін світовим культурним досвідом, професійними здобуттями та вмінням популяризувати культуру та мистецтво народів світу, збагачення мистецького пласту української культури та популяризацію музики українських композиторів, відбулася методична конференція для студентів Житомирського музичного училища ім. В. Косенка. Мета конференції залучити творчу молодь до підвищення свого професійного рівня, розширення творчого світосприйняття, надати можливість молодим талантам відчути свою значимість у суспільстві.

Викладач Житомирського музичного училища по класу фортепіано Олена Єгорова свій виступ присвятила класичній музиці Індії, бо саме індійська музика не змінювала свого характеру виконання протягом століть на відміну від європейської.

Музикознавець, педагог, кандидат мистецтвознавства Ірина Копоть розповіла про історію та розвиток музичного мистецтва Поліського регіону, починаючи з часів Волинської губернії, та перший в Україні музей Бориса Лятошинського, який створений на базі Житомирської музичної школи №1 ім. Б. М. Лятошинського і є гордістю нашого міста.

Лауреат літературно-мистецької премії ім. Лесі Українки, автор-виконавиця власних пісень Лариса Бойко поділилася своїм професійним досвідом та здобутками у творчості, представила власну збірку «Грає сонце на струні». Під час заходу були виконані її пісні у авторському виконанні «Зорі – очі весняної ночі» на вірші Л. Українки та «Рідне місто моє» на вірші Світлани Штатської у виконанні студентки ЖФ КІБІТ Даші Філінської.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України