10.09.2019
«ТВОРЧІ КАНІКУЛИ»
10.09.2019
Бібліотека — майданчик неперервної освіти для вчителів світової літератури

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 15.12.2017

Незабаром новорічні та різдвяні свята — улюблена пора для багатьох дітей та дорослих. Саме в цей казковий і загадковий час трапляються дива та неймовірні історії. Це час, коли оживають казки і хочеться подарувати тепло й добро.

З цієї нагоди 15 грудня 2017 року у секторі естетичного виховання для дитячого клубу «Майстерня знань» групи продовженого дня Житомирської міської гімназії № 3 пройшов майстер-клас «Створи диво власними руками». Майстер народної творчості Світлана Прохорчук показала, як за допомогою фетру, ниток, клею, стрічок та декоративних прикрас зробити різдвяних янголів.

Чому саме янголів? Існує повір’я — в різдвяну ніч, коли на небі загоряється перша зірка, на землю спускаються янголи, але люди їх не помічають, тому що поспішають у своїх справах. А вночі, коли всі сплять, маленькі крилаті янголята прилітають до кожної домівки та під ялинкою залишають незвичайні подарунки, які неможливо побачити, а лише відчути: трішки доброти, мішечок щастя, жменьку здоров’я, шматочок удачі, глечик радості, наповнений доброю вдачею, тобто все те, чого не вистачає мешканцям оселі.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України