26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 02.02.2017

Бажання творити є в кожного з нас, особливо для своєї дитини. Дитина росте і розвивається, і саме іграшки займають в її розвитку одну з головних ролей. Вважається, що всі іграшки створені для розваги, але навіть звичайнісіньке брязкальце, яке вкладається в ручку немовляти, формує у нього дрібну моторику і координацію рухів, а також слухове і зорове сприйняття.

2 лютого 2017 року у секторі естетичного виховання пройшов майстер-клас «Розвиваюча іграшка для дитини» для мам з дітьми дошкільного віку. Майстер народної творчості Світлана Анатоліївна Прохорчук показала як за допомогою фетру, картону, круп та інших підручних матеріалів зробити розвиваючу іграшку для малюків. Такі іграшки допомагають розробляти дітям дрібну моторику рук, розвиваючи мову та абстрактне мислення, знайомлять їх із навколишнім світом.

Сектор естетичного виховання добре укомплектований літературою по виготовленню цікавих виробів із звичайних матеріалів, які використовуються у повсякденному житті. Такі книги представлені у тематичній полиці «Світ твоїх захоплень». Вони допомагають відкрити творчі здібності дітей та радувати рідних і близьких оригінальними подарунками виготовленими власноруч.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України